Bioterm.cz - odborná montáž po celé ČR Bioterm.cz - odborná montáž po celé ČR

Rakouská tepelná čerpadla

hledej

Jistota investice

Tepelná čerpadla OCHSNER představují nejen nejjistější, ale především nejvýhodnější investici, která se Vám vyplatí a v budoucnosti několika násobně vrátí. Navíc tepelné čerpadlo nepředstavuje žádné riziko, jak tomu může být např. u investice do akcií či cenných papírů. Zvuk jména OCHSNER je dostatečnou zárukou toho, že Vaše investice do tepelného čerpadla je v bezpečí a nic ji nemůže ohrozit.

Snižujte náklady efektivně, investujte do tepelného čerpadla

Pokud bychom měli tepelné čerpadlo přirovnat k cenným papírům či akciím, pak je možné konstatovat, že tato investice přináší maximální výnos při minimálním, prakticky nulovém riziku. Pokud budeme vycházet z předpokladu neustálého zvyšování cen za elektřinu a plyn, je snižování provozních nákladů za topení a za teplou vodu věcí praktickou a potřebnou, což dokazuje i úspora energie ve výši do 75%. Takovou to úsporu Vám nebude garantovat žádná banka a nedostanete ji na žádné vkladní knížce ani na termínovaném vkladu.

 

Investice do tepelného čerpadla je zkrátka nejlepší finanční investice s vysokým úrokem.

 

Dalším "vedlejším" pozitivním efektem je nárůst ceny nemovitosti. Pomineme-li energetickou úsporu, kterou tepelná čerpadla přinášejí, pak zcela jistě neopomíjeným prvkem je to, že tepelná čerpadla zvyšují samotnou hodnotu nemovitosti. Navíc díky tepelnému čerpadlu získáváme zajištění budovy neomezenou a bezplatnou energií pocházející ze země, vzduchu nebo vody.

Teplené čerpadlo- lepší zisk než termínovaný vklad

Tepelná čerpadla patří ke skutečně výborným investicím, které Vám zajistí mnohem vyšší zisk než vkladní knížka či termínovaný vklad. Mohou Vás o tom přesvědčit i následující dva příklady, které se týkají zisku z investice do tepelného čerpadla ve srovnání s konvečním olejovým topením. (Obr.č.1: cena oleje 1 Euro/l; Obr.č.2: cena oleje 75 Cent/l).