Bioterm.cz - odborná montáž po celé ČR Bioterm.cz - odborná montáž po celé ČR

Rakouská tepelná čerpadla

hledej

Váš skutečný zisk do budoucna

Vzhledem k aktuálnímu trendu neustálého zvyšování cen plynu a elektrické energie, představují tepelná čerpadla firmy OCHSNER skutečnou revoluci ve vytápění. Zásoby fosilních paliv se vyčerpávají, což se projevuje nejen zvyšováním cen topného oleje a zemního plynu, ale především ve snaze, hledat nové, alternativní zdroje energie, které budou ekologičtější a zároveň úspornější. Právě tyto všechny výhody splňují tepelná čerpadla a to doslova a do puntíku.

Tepelná čerpadla Vám Vaše náklady na vytápění sníží o více jak 50% oproti původnímu topení, přičemž návratnost investice do čerpadla je od 3 - 8 let.

Tepelná čerpadla - nejnižší provozní náklady a nejvyšší zisk

Hlavní princip a zároveň hlavní výhoda tepelného čerpadla je v získávání energie ze zdrojů, které jsou volně a především ZDARMA k dispozici kolem nás. Tepelné čerpadlo tak využívá 60 - 80% tepla z okolí, především pak ¾ ze sluneční energie, čímž je možné zajistit nejnižší provozní náklady a zároveň poskytnout záruky, že se náklady ani do budoucna nebudou zvyšovat. Průměrný energetický zisk tepelného čerpadla se podle statistik pohybuje i přes 300%, což znamená, že topný faktor, který je jednou ze základních charakteristik topného čerpadla, je větší než 3. Srovnání nákladů naleznete v našem srovnávacím grafu na Obr. č. 2.

Topte chytře s tepelným čerpadlem

V současné době představuje tepelné čerpadlo zdroj tepla s nejnižšími provozními náklady a to i přes případné zdražení elektrické energie, neboť stále ¾ energie na topení zůstávají v režii přírodních zdrojů, které jsou zdarma. Proto každý vrůst cen tepla způsobí, že topení tepelným čerpadlem se stane ještě levnější a úspornější.

 

Kontaktujte naši společnosti Energostar Tábor s.r.o. a informujte se na všechny výhody, jak ještě více ušetřit díky tepelnému čerpadlu.